Výpis nabídek
11
11
11
2 512 715 Kč
(24 395 Kč / m²)
Prodej
5+1
103 m²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
103 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
🔸2 Bedroom - Pratamnak🔸Large balcony - 103 SQM🔸For Sale 3.900.000,- BahtProperty features;- 2 Bedrooms and 2 Baths- 2nd floor with total of 103 sqm...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
331 dní
Aktualizováno:
330 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.