SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 350 901 Kč
(39 892 Kč / m²)
Prodej
Atypický
84 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 2 bedroom unit is on the 27th floor and is for sale fully furnished with a well fitted kitchen. It has a good size lounge and luxury bathroom an...

Ostatní
Stáří nabídky: 332 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara