SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 083 667 Kč
(43 998 Kč / m²)
Prodej
Atypický
161 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha161 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury Beachfront Apartment on the high floor with linked balconies and excellent sea view.Lounge, fully equipped european kitchen, 2 bedrooms each w...

Ostatní
Stáří nabídky: 333 dní
Aktualizováno: 332 dní

Lokalita

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara