SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 755 069 Kč
(46 938 Kč / m²)
Prodej
Atypický
80 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for Sale in Wongamat area. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 80 Sqm of living area, located on ...

Ostatní
Stáří nabídky: 330 dní
Aktualizováno: 330 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara