SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 486 766 Kč
(134 446 Kč / m²)
Prodej
Atypický
78 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha78 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxurious 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for sale in Pratumnak area. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 78.98 Sqm of living area, locat...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara