SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 330 387 Kč
(61 326 Kč / m²)
Prodej
Atypický
38 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The Jewel Condo for Sale at Pratumnak Great location and Popular area! Ready for you to be the New Owner! Foreigner and Thai Name Ownership is still A...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara