SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 761 229 Kč
(41 748 Kč / m²)
Prodej
Atypický
138 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha138 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Lovely modern 138 Sqm two bedroom three bathroom apartment located on the 8th floor of Pattaya City Resort Apartments South Pattaya. Large stylish uni...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara