SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 408 564 Kč
(89 008 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha72 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Baan Plai Haad Condo for Sale in Na KlueaBaan Plai Haad is a condominium project located on Wong Amat Beach- one of Pattaya’s best beaches. It offers ...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara