SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 912 984 Kč
(49 373 Kč / m²)
Prodej
Atypický
59 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha59 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This spacious 1-bedroom, 2-bathroom condo offers a generous 59.50 sqm of living space and is situated on the 8th floor, providing breathtaking views. ...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara