SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 854 965 Kč
(42 964 Kč / m²)
Prodej
Atypický
113 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha113 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is 2 Bedrooms 2 Bathrooms Condo for Sale in Na Jomtien, offering on 113 Sqm of living area, located on the 24th floor, comes full furnished, Euro...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara