SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 164 221 Kč
(40 146 Kč / m²)
Prodej
Atypický
29 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha29 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Estanan Condominium For Sale in Pattaya We are pleased to offer to the market these Studio condos in a brand new building in the heart of Pratumnak cl...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara