SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 715 665 Kč
(50 461 Kč / m²)
Prodej
Atypický
34 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Unixx South Pattaya Condo for SaleGood location and Popular area! Spectacular views over the city and the sea! Is Available in Foreigner ownership!!Th...

Ostatní
Stáří nabídky: 330 dní
Aktualizováno: 330 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara