SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 590 319 Kč
(74 009 Kč / m²)
Prodej
Atypický
35 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is 1 Bedroom, 1 Bathroom Condo for Sale in Wongamat, offering 35.14 Sqm of living area, located on the 13th floor, comes fully furnished, built-i...

Ostatní
Stáří nabídky: 332 dní
Aktualizováno: 332 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara