SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 648 951 Kč
(65 196 Kč / m²)
Prodej
Atypický
148 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for Sale in Na Jomtien. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 148 sqm of ling area, located on the...

Ostatní
Stáří nabídky: 332 dní
Aktualizováno: 332 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara