SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 150 552 Kč
(43 314 Kč / m²)
Prodej
Atypický
142 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha142 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

19/F,142 sq.m. beachfront corner unitwith one large master bedroom with en-suite bathroom and a smaller second bedroom. There is a second bathroom an...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 330 dní

Lokalita

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara