Výpis nabídek
8
8
8
2 916 680 Kč
(44 872 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
65 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Room type:64 sqm - 2 Bedrooms (2 bathrooms + 1 living room + balcony), 4th floor,Building BAmenities: (Fully equipped)* Living room: TV, sofa, dining...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
329 dní
Aktualizováno:
328 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.