Výpis nabídek
8
8
8
5 834 122 Kč
(153 530 Kč / m²)
Prodej
1+1
38 m²
ถนนพัทยาสายหนึ่ง, เมืองพัทยา
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
38 m²
koupelny
wp:paragraph
Well-kept unit in a prime central location, close to shopping, dining, and transport. A smart choice for urban living or investment.
/...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Zařízený
Stáří nabídky:
369 dní
Aktualizováno:
316 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
ถนนพัทยาสายหนึ่ง, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.