SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 391 673 Kč
(70 343 Kč / m²)
Prodej
1+1
34 m²
ถนนบุณย์กัญจนา, เมืองพัทยา

místnosti1+1
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

34.50 Sqm 1 Bedroom w/ City Views in Seven Seas Le Carnival Condominium Pattaya Condo For Sale - SEVL03
Location: Soi Wat Bun Kanchana Alley, Jomtien,...

Ostatní
Stáří nabídky: 383 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนบุณย์กัญจนา, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co