SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 312 073 Kč
(59 284 Kč / m²)
Prodej
2+1
39 m²
ถนนพาณิชยการธนบุรี, แขวงวัดท่าพระ

místnosti2+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Project : Chewathai Hallmark Charan 13
GPS : https://g.page/condocharan?share
Station : MRT-Charan 13
Listing ID : CX-106069
FOR SELL : 3,490,000 ฿...

Zařízený
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 75 dní

Lokalita

ถนนพาณิชยการธนบุรี, แขวงวัดท่าพระ
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Connex Property