SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 328 920 Kč
(67 937 Kč / m²)
Prodej
2+1
49 m²
ซอยเพชรบุรี 9, แขวงถนนพญาไท

místnosti2+1
plocha49 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pathumwan Resort Condo, next to Phayathai BTS & Airportlink. Prime area of Bangkok & cosy environment, the unit is 49 sqm: 2 bedrooms and 1 bathroom....

Zařízený
Stáří nabídky: 378 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ซอยเพชรบุรี 9, แขวงถนนพญาไท
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.