SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 960 687 Kč
(65 793 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
ถนนเพชรบุรี, แขวงถนนเพชรบุรี

místnosti2+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Project : The Platinum Condominium
GPS : https://goo.gl/maps/Hgjcnidpw8gvE5DH6
Station : BTS-Ratchathewi
Listing ID : CX-128886
FOR SELL : 4,470,00...

Zařízený
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

ถนนเพชรบุรี, แขวงถนนเพชรบุรี
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Connex Property