SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 306 315 Kč
(351 609 Kč / m²)
Prodej
Atypický
35 m²
ถนนคอนแวนต์, แขวงสีลม

místnostiAtypický
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ROMM Convent is a luxurious 32-story condominium for sale, located on a 1-2-40.7 rai plot of land on Soi Convent. Soi Convent is one of Bangkok’s most...

Ostatní
Stáří nabídky: 333 dní
Aktualizováno: 333 dní

Lokalita

ถนนคอนแวนต์, แขวงสีลม
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara