SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 368 078 Kč
(36 610 Kč / m²)
Prodej
Atypický
92 m²
ถนนสีลม, แขวงสีลม

místnostiAtypický
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This two bedroom, two bath apartment has a very unique living area. The living room has round corners and is highlighted by a glass tile wall that se...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 330 dní

Lokalita

ถนนสีลม, แขวงสีลม
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara