SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 192 226 Kč
(17 032 Kč / m²)
Prodej
4+1
70 m²
ซอยวิภาวดีรังสิต 10, แขวงรัชดาภิเษก

místnosti4+1
plocha70 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Project : Residency Height Condominium
GPS : https://maps.app.goo.gl/eLHjfDzd1syw3wbD9
Station : MRT-Sutthisan
Listing ID : CX-112389
FOR SELL : 1,...

Zařízený
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

ซอยวิภาวดีรังสิต 10, แขวงรัชดาภิเษก
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Connex Property