SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 114 642 Kč
(75 215 Kč / m²)
Prodej
Atypický
68 m²
ถนนรัชดาภิเษก, แขวงรัชดาภิเษก

místnostiAtypický
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Beds 1 Bath 68 SQ.M Belle Grand Rama 9Nestled in the heart of Huai Khwang, this exquisite 2-bedroom condo at Belle Grand Rama 9 offers a perfect ble...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaOtevřený obývací prostorPřirozené světloZařízenýSprchový koutVýhledDlažba

Ostatní
Stáří nabídky: 208 dní
Aktualizováno: 170 dní

Lokalita

ถนนรัชดาภิเษก, แขวงรัชดาภิเษก
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara