SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 348 639 Kč
(68 340 Kč / m²)
Prodej
Atypický
49 m²
ถนนพหลโยธิน, แขวงพญาไท

místnostiAtypický
plocha49 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pathumwan Resort Condo, next to Phayathai BTS and Airportlink. Prime area of Bangkok and cosy environment, the unit is 49 sqm: 2 bedrooms and 1 bathr...

Ostatní
Stáří nabídky: 332 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ถนนพหลโยธิน, แขวงพญาไท
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara