SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 851 025 Kč
(152 604 Kč / m²)
Prodej
1+1
58 m²
ถนนวิทยุ, แขวงลุมพินี

místnosti1+1
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A large 1 Bedroom Condo ready to move in with everything you need. Decorated with Contemporary Chic Style.Noble PloenchitCompleted high class condo i...

Zařízený
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนวิทยุ, แขวงลุมพินี
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate