Výpis nabídek
14
14
14
15 492 351 Kč
(209 356 Kč / m²)
Prodej
4+1
74 m²
ถนนชิดลม, แขวงลุมพินี
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
74 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Project : 28 Chidlom
GPS : https://goo.gl/maps/qXyTCKmDiBWaw9DU8
Station : BTS-Chit Lom
Listing ID : CX-80537
FOR SELL : 23,390,000 ฿
Property ty...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
73 dní
Aktualizováno:
73 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
ถนนชิดลม, แขวงลุมพินี
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.