SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 685 093 Kč
(110 156 Kč / m²)
Prodej
Atypický
97 m²
ซอยต้นสน, แขวงลุมพินี

místnostiAtypický
plocha97 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A beautiful newly decorated two bedroom condo for sale situated on the 24th floor with an infinity view of the River, Park and Sathorn. Priced to sel...

Ostatní
Stáří nabídky: 333 dní
Aktualizováno: 332 dní

Lokalita

ซอยต้นสน, แขวงลุมพินี
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara