SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
29 846 705 Kč
(264 130 Kč / m²)
Prodej
2+1
113 m²
ซอยต้นสน, แขวงลุมพินี

místnosti2+1
plocha113 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

MUNIQ LangsuanA two bedroom corner unit is for sale in a new luxury high-rise property, being built on prime location overlooking Lumpini Park. The e...

Ostatní
Stáří nabídky: 374 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ซอยต้นสน, แขวงลุมพินี
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.