SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 543 300 Kč
(107 881 Kč / m²)
Prodej
2+1
107 m²
ถนนหลังสวน, แขวงลุมพินี

místnosti2+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Royal Maneeya Executive Residence (new), fully furnished 2 brs 3 bathrooms corner unit 110 sqm, 28th floor. Corner unit, high floor, very nice view f...

Zařízený
Stáří nabídky: 383 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

ถนนหลังสวน, แขวงลุมพินี
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.