SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
795 334 Kč
(19 398 Kč / m²)
Prodej
2+1
41 m²
ซอยพีเอสที, แขวงช่องนนทรี

místnosti2+1
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Project : P.S.T. Condo Ville
GPS : https://goo.gl/maps/ofYzepJn5nfn13Mt9
Listing ID : CX-126385
FOR SELL : 1,200,000 ฿

Zařízený
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

ซอยพีเอสที, แขวงช่องนนทรี
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Connex Property