Výpis nabídek
9
9
9
1 983 637 Kč
(52 201 Kč / m²)
Prodej
2+1
38 m²
ถนนพระรามที่ 3, แขวงบางโคล่
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
38 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Project : Lumpini Place Rama 3 - Riverview
GPS : https://goo.gl/maps/x1bVrqt8hrBDX9gE6
Station : BTS-Surasak
Listing ID : CX-148025
FOR SELL : 2,99...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
71 dní
Aktualizováno:
71 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
ถนนพระรามที่ 3, แขวงบางโคล่
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.