SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 078 961 Kč
(112 866 Kč / m²)
Prodej
Atypický
45 m²
ซอยปุณณวิถี 20, แขวงบางจาก

místnostiAtypický
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A one bedroom, one bath modern luxury condo is for sale in The Line Sukhumvit 71. This is a corner unit with high 3.2m ceilings and full height windo...

Ostatní
Stáří nabídky: 337 dní
Aktualizováno: 336 dní

Lokalita

ซอยปุณณวิถี 20, แขวงบางจาก
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara