SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 606 232 Kč
(100 173 Kč / m²)
Prodej
Atypický
36 m²
ซอยอ่าวนาง 5, อ่าวนาง

místnostiAtypický
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

36.44 Sqm 1 Bed 1 Bath Condo For SaleCondo Property Details :Rocco Condominium - Ao Nang, KrabiSelling Price : THB5,600,0001-Bedroom, 5th Floor, 36.4...

Ostatní
Stáří nabídky: 332 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ซอยอ่าวนาง 5, อ่าวนาง
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara