SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
689 453 Kč
(29 976 Kč / m²)
Prodej
2+1
23 m²
บ้านเก่า 5

místnosti2+1
plocha23 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Project : S1 Park
GPS : https://maps.app.goo.gl/SABg2EKXMAbpBdgV9
Listing ID : CX-84925
FOR SELL : 1,040,000 ฿

Zařízený
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 70 dní

Lokalita

บ้านเก่า 5
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Connex Property