SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 516 043 Kč
(53 533 Kč / m²)
Prodej
1+1
47 m²
ซอยนาจอมเทียน 8

místnosti1+1
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Sea & Pool View Condo for Sale – Whale Marina, Na JomtienEnjoy luxury coastal living at Whale Marina Condominium, a modern low-rise project nestled al...

Zařízený
Stáří nabídky: 159 dní
Aktualizováno: 146 dní

Lokalita

ซอยนาจอมเทียน 8
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Roof21 Thailand