SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 346 557 Kč
(69 742 Kč / m²)
Prodej
2+1
91 m²
ซอยนาจอมเทียน 8

místnosti2+1
plocha91 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury Sea & Pool View Condo for Sale – Whale Marina, Na JomtienExperience premium waterfront living at Whale Marina Condominium, a modern low-rise de...

Zařízený
Stáří nabídky: 158 dní
Aktualizováno: 146 dní

Lokalita

ซอยนาจอมเทียน 8
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Roof21 Thailand