SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 011 851 Kč
(79 680 Kč / m²)
Prodej
Atypický
88 m²
ถนนเพชรเกษม

místnostiAtypický
plocha88 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 2 Bedrooms condo is located on the beach in Khao Tao. The unit which is on the 4th floor has 88.52 sqm of living space with 2 bedrooms, 2 bathroo...

Ostatní
Stáří nabídky: 335 dní
Aktualizováno: 334 dní

Lokalita

ถนนเพชรเกษม
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara