SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 478 595 Kč
(37 322 Kč / m²)
Prodej
Atypický
120 m²
Phra-Ae Beach

místnostiAtypický
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two Bedroom Beach Front for Sale in Koh Lanta, ThailandLocated on a private white sand, palm-fringed beach on the beautiful west coast of Koh Lanta, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 332 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

Phra-Ae Beach
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara