SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 598 731 Kč
(46 926 Kč / m²)
Prodej
Atypický
98 m²
ถนนเชียงใหม่-หางดง

místnostiAtypický
plocha98 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Immaculate spacious 98 sqm 2  bedroom condo for sale in a great building on the Ping RIver, close to Warorot Market, Prince Royal College, Old City an...

Ostatní
Stáří nabídky: 330 dní
Aktualizováno: 329 dní

Lokalita

ถนนเชียงใหม่-หางดง
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara