SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 629 352 Kč
(62 548 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
ถนนเพชรเกษม

místnostiAtypický
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 2 Bedrooms condo is located on the beach in Khao Tao. The unit has 90 SQM of living space with 2 bedrooms, 2 bathrooms and a open plan living and...

Ostatní
Stáří nabídky: 337 dní
Aktualizováno: 336 dní

Lokalita

ถนนเพชรเกษม
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara