Výpis nabídek
15
15
15
14 327 591 Kč
(69 215 Kč / m²)
Prodej
2+1
207 m²
Central, Zürich
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
207 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
A selection of Penthouses in this sought after area of Mosta are now up for Sale.
Properties comprise of an open plan kitchen/living/dining, 2 to 3 b...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
61 dní
Aktualizováno:
57 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Central, Zürich
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.