SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
20 846 585 Kč
(145 780 Kč / m²)
Prodej
6 a více
143 m²
Route de l'Ecole, Vérossaz

místnosti6 a více
plocha143 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

[b]LOT PPE N°21 - 5.5 PIÈCES - 2ÈME ÉTAGE + COMBLES[/b] ~147,7 m2 de surface de vente brute* / ~143,8 m2 de surface habitable~7,8 m2 de loggia / 1 cav...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Route de l'Ecole, Vérossaz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BERTRAND MORISOD SA