Výpis nabídek
9
9
9
20 036 427 Kč
(161 584 Kč / m²)
Prodej
6 a více
124 m²
Route de l'Ecole, Vérossaz
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
124 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
[b]LOT PPE N°20 - 5.5 PIÈCES - 2ÈME ÉTAGE + COMBLES[/b]~128,3 m2 de surface de vente brute* / ~124,4 m2 de surface habitable~7,8 m2 de loggia / 1 cave...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Route de l'Ecole, Vérossaz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.