SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 458 448 Kč
(135 944 Kč / m²)
Prodej
Atypický
99 m²
Chemin du Repère, Val-de-Ruz

místnostiAtypický
plocha99 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

PROXIMMO, VOTRE AGENCE IMMOBILIÈRE, VOUS PROPOSE: APPARTEMENT NEUF NICHÉ AU COEUR DE LA NATURE DANS UN CADRE IDYLLIQUE ET AVEC UNE VUE IMPRENABLE ET P...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorVanaPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Chemin du Repère, Val-de-Ruz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROXIMMO Agence immobilière