Výpis nabídek
9
9
9
13 141 533 Kč
(205 336 Kč / m²)
Prodej
Atypický
64 m²
Im Wilacker, Therwil
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
64 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Mehr Infos? JETZT hier anrufen: +41 76 651 22 73
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Garáž
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
34 dní
Aktualizováno:
14 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Im Wilacker, Therwil
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.