SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 016 900 Kč
(106 081 Kč / m²)
Prodej
Atypický
85 m²
Via Giuseppina Perucchi, Stabio

místnostiAtypický
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Appartamento 3.5 locali a Stabio, comune del Mendrisiotto particolarmente ben servito grazie ai numerosi servizi a disposizione dei cittadini. Situato...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledVanaPračkaDřevěná podlahaDlažba

Ostatní
Stáří nabídky: 118 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Via Giuseppina Perucchi, Stabio
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

House & Trade SA