SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 504 008 Kč
(186 795 Kč / m²)
Prodej
Atypický
83 m²
Untermattstrasse, Sirnach

místnostiAtypický
plocha83 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Entdecken Sie das perfekte Zuhause in Sirnach eine 3.5-Zimmer Erdgeschosswohnung, umgeben von idyllischem Grün und dennoch nur 800 Meter vom pulsiere...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaPodlažíKuchyňské spotřebičePračkaVysoké stropy

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 492 dní

Lokalita

Untermattstrasse, Sirnach
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Properti AG