Výpis nabídek
6
6
6
18 265 373 Kč
(129 542 Kč / m²)
Prodej
Atypický
141 m²
Chemin de l'Antenne, Saxon
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
141 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
UNE EXCLUSIVITÉ BERRA IMMOBILIERPPE de 3 appartements seulement.2x 2.5 pièces et 1x 4.5 pièces.PROJET NEUF SUR PLANCARACTÉRISTIQUES : - Bonne situatio...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
495 dní
Aktualizováno:
495 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Chemin de l'Antenne, Saxon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.